Najnowsze wiadomości

29 marca 2023 22:14

Xerox 700 i Xerox 4127: najlepsze z obu światówW ciągu ostatniego roku na targach prezentowaliśmy obok siebie kopiarkę/drukarkę Xerox 4112/4127 i prasę cyfrową Xerox 700, tworząc próbki, które integrowały wydruki z każdej z tych pras cyfrowych. Widzimy, że coraz więcej klientów kupuje obie te drukarki do swoich sklepów. Szybko zauważyli oni, jak można zwiększyć rentowność druku kolorowego przy jednoczesnym zwiększeniu druku monochromatycznego - z kolorowymi okładkami i wkładkami w połączeniu z monochromatycznymi broszurkami, katalogami, raportami itp. Popularne powiedzenie w Xerox brzmi: "Start with Xerox, Grow with Xerox" ("Zacznij od Xerox, rozwijaj się z Xerox"); i jest to z pewnością prawdziwe w przypadku tych dwóch maszyn cyfrowych:

  • Dzięki temu samemu typowi interfejsu użytkownika oraz wspólnym opcjom podawania i wykańczania, operatorzy przeszkoleni w zakresie obsługi jednej z nich są już biegli w obsłudze drugiej. Zwiększona wydajność i optymalizacja zasobów potrzebnych do obsługi i konserwacji wielu urządzeń to zawsze plus!
  • Oba urządzenia otrzymały wyróżnienia od prestiżowych organizacji branżowych za jakość obrazu. Xerox 700 Digital Press Reviews and Awards / Xerox 4112/4127 Copier/Printer Reviews and Awards
  • Wymagania klientów mogą być szybko spełnione dzięki szerokiej gamie podłoży: powlekane i niepowlekane, folie, DocuMagnets, karty i nośniki syntetyczne, aby wymienić tylko kilka z nich. To, co jest drukowane na jednej maszynie, może być drukowane na drugiej.
  • Zmniejszają się koszty eksploatacji. Zespoły wymieniane przez klienta (CRU) pozwalają na konserwację sprzętu w czasie wolnym od pracy, a niestandardowe profile papieru, rejestracji i dekurowania zapewniają bezproblemową realizację każdego zadania.
  • Ze względu na potencjalne możliwości rozwoju, jakie klienci mogą osiągnąć dzięki lekkim produkcyjnym prasom cyfrowym Xerox, mamy obecnie w Stanach Zjednoczonych promocję, w ramach której oprogramowanie XMPie® uDirect Classic jest o 67% tańsze przy zakupie kolorowej prasy cyfrowej Xerox 700. Jeśli jesteś jednym z pierwszych 100 osób, które zgodzą się na spotkanie z przedstawicielem handlowym, możesz otrzymać kartę upominkową Lowe's o wartości 25 USD! A jeśli zakup prasy cyfrowej nie wchodzi jeszcze w rachubę, można poprosić o bezpłatną próbkę druku z Xerox 700 lub Xerox 4127, podając tylko swoje dane. Dzięki połączeniu urządzeń Xerox 700 i Xerox 4112/4127 można oferować szeroki zakres mediów specjalnych, wysokiej jakości druk kolorowy i tani druk monochromatyczny. To idealne małżeństwo!