Najnowsze wiadomości

16 czerwca 2024 16:55

Robimy fotoobraz ze zdjęciemCzęsto zastanawiamy się jak wypełnić puste ściany w naszych domach. Jednym sposobem jest zawieszenie tam własnych zdjęć. Jednak zwykłe ramki mogą okazać się zbyt pospolite. Dlatego możemy użyć fotoobrazu. Jest to wybrane przez nas zdjęcie wydrukowane na płótnie. Daje to niesamowity efekt. Do wyboru mamy gotowe zdjęcia lub możemy użyć naszych własnych. Takie rozwiązanie na pewno przypadnie nam do gustu oraz zachwyci naszych gości.

Obecnie istnieje wiele firm zajmujących się tą tematyką, dlatego wybór wzorów czy usług jest bardzo duży.

Dlaczego warto wybrać fotoobraz?

Niemal w każdym domu znajdziemy zwykłe zdjęcia oprawione w ramki. Nie ujmujemy im estetyczności, jednak czasami warto spróbować czegoś innego. Fotoobrazy na pewno odmienią nasze wnętrze i sprawią, że będzie ono o wiele ciekawsze. Jest to na pewno tańsza alternatywa do zwykłych obrazów. Do wyboru mamy wiele wzorów i kształtów obrazów. W wielu firmach spotkamy się z jakością HD oraz najlepszą barwą  i świeżością kolorów. Nie musimy się martwić, że zdjęcie będzie źle wyglądać na obrazie, gdyż zajmują się tym profesjonaliści. Fotoobraz z łatwością możemy zawiesić samodzielnie na ścianie jak również go przenosić. Posiada on zwykle tradycyjne zawieszki, dzięki czemu każdy poradzi sobie sam z jego montażem. Efekt będzie zachwycał przez długi czas.

Fotoobraz onlineJak stworzyć fotoobraz?

Najpierw zastanówmy się co chcemy mieć na naszym fotoobrazie. Do wyboru mamy wiele gotowych już zdjęć przedstawiających różne miejsca czy krajobrazy. Są one bardziej uniwersalne i wpasują się w każde wnętrze. Możemy wybierać spośród zabytków, krajobrazów, zwierząt, graffiti czy ludzi. Jednak wielu z nas chciałoby stworzyć taki obraz z własnymi zdjęciami.

Jak to zrobić? Nie ma w tym nic trudnego. Wiele firm ma w ofercie taką właśnie usługę, której wykonanie jest banalnie proste. Możemy zastosować w niej zdjęcie, które tylko sobie wybierzemy. Wystarczy że wybrana przez nas grafika będzie znajdować się na naszym dysku w komputerze. Na stronie internetowej wybranego sklepu przejdziemy do procesu tworzenia własnego fotoobrazu. Zgrywamy zdjęcie na stronę pamiętając, by jego jakość była jak najwyższa. Następnie przechodzimy do działania. Edytujemy obraz jak chcemy, zmieniamy kolory, kontrasty czy dodajemy własne elementy. Możemy również rozmyć obraz. Następnie wybieramy materiał, na którym ma być nasz fotoobraz. Oprócz tego musimy również wybrać wygląd boków. Po skończonej edycji możemy przejść do zamówienia oraz płatności.

Innowacja w Twoim wnętrzu

Fotoobrazy są coraz bardziej popularne w wielu wnętrzach. Nic dziwnego, jest to dosyć nowoczesna metoda, dzięki której, możemy przedstawić swoje zdjęcia na ścianie w zupełnie innej odsłonie. Firmy zajmujące się tymi usługami mają w swojej ofercie wiele różnych i ciekawych wzorów, wśród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Warto zastanowić się również nad tą opcją, zamiast zamawiania tradycyjnego obrazu. Opcja z fotoobrazem jest o wiele prostsza oraz tańsza, a efekt zaskakuje i zachwyca równie mocno.