Najnowsze wiadomości

20 kwietnia 2024 22:18

Przenośne stoiska targowe | Lekkość na plecach i budżetPlanujesz wystawę targową swojej firmy?

Prawdopodobnie dysponujesz niewielką przestrzenią, z którą możesz pracować. Większość podłóg wystawowych oferuje jedynie przestrzeń 10 x 8' lub 10 x 10. W takim przypadku musisz wykazać się kreatywnością, wykorzystując ściany tylne, oznakowanie i meble, aby wyposażyć swoje stoisko i uczynić je jak najbardziej zachęcającym dla uczestników.

Nie martw się - przenośne stoisko targowe jest tym, czego potrzebujesz.

Przenośne wyświetlacze stoiska targowego są charakterystycznie lekkie i przyjazne dla budżetu, zwłaszcza w przypadku mniejszych powierzchni stoiska. Od wyskakujących banerów do wolnostojących kiosków, wykwintnych ścianek tylnych do eleganckich ekspozycji zewnętrznych, ten zakres przenośnych eksponatów stoisk targowych z pewnością wyróżni Cię z tłumu.

Powiązane: Jak zacząć od zamówienia stoiska targowego

5 pomysłów na przenośne stoisko targowe, które warto rozważyć

Poniższe pomysły na przenośne stoiska targowe zapewnią Ci profesjonalne wrażenie i nie naruszą Twojego budżetu:

1. Banery wyskakujące

Pull-up lub pop-up stojaki banerowe są jednym z najbardziej popularnych go-to kawałki druku, które pozwolą Ci łaski okazji w stylu. Zaprojektowane, aby spełnić premium, ekonomii i mid-range budżetów, te banery są wyposażone w chowane stojaki banerowe dla najwyższej, high-end funkcjonalności, mają zwyczajowe cechy dla codziennej niezawodności, trwałości i łatwości użytkowania, i pochwalić się najnowszymi cechami konstrukcyjnymi dla lepszej funkcjonalności.

Banery są wyposażone w modułowe systemy wystawiennicze indoor/outdoor i są stylizowane w taki sposób, aby definiować obszary i dyktować przepływ ruchu. Stojaki wykonane są z ciężkich słupów stalowych i mogą zawierać ramy rurowe, aby zwiększyć łatwość użytkowania.

Co jest miłe to to, że zwykle pochodzą z walizkami do łatwego podróżowania, a grafika może być zastąpiony więc chowany stojak jest tylko jednorazowy zakup.

2. Kioski wolnostojące

Wolnostojące kioski są prawdopodobnie największe kawałki, gdy celem jest specjalnie zaangażować ludzi w dostępnej przestrzeni i chwycić ich uwagę. Aby ustawić kiosk, można użyć promocyjnego parasola, który jest wodoodporny, lekki i pochodzi z torbą do przenoszenia. Zdecydowanie chciałbyś uzupełnić to ustawienie o stół z nadrukiem premium, który nie tylko nadaje polerowany wygląd kioskowi, ale także maksymalizuje reklamę dzięki dodatkowej przestrzeni do wyświetlania wiadomości.

Kiosk daje możliwość umieszczenia materiałów promocyjnych i pisemnych dokumentów na zewnątrz do wyświetlania. Ponadto, daje to poczucie, że jesteś tam, aby robić interesy.

3. MATERIAŁOWE WYŚWIETLACZE POP-UP

Są to istotne, niezbędne kulisy targów, które wykorzystują wielkoformatowe wyświetlacze graficzne, aby zaoferować maksymalny wpływ przy minimalnym wysiłku. Wyświetlacze tkaninowe stosowane w backwallach są dostępne w szerokim zakresie rozmiarów i mogą wykorzystywać proste lub zakrzywione ramy.

Są one charakterystycznie lekkie i wysoce przenośne. Niektóre z nich są wyposażone w stopy stabilizujące na wszystkich ramach o wysokości 3 quadów, pręty obwodowe, które łączą się z ramą i zakotwiczają grafikę z tkaniny push-fit, a także mają czyste, proste krawędzie dla maksymalnego wyświetlania.

Jeszcze inne posiadają super rozciągliwą grafikę z tkaniny push-fit, często wstępnie przymocowaną do składanej ramy, co zapewnia elegancki, wypolerowany wyświetlacz. Dzięki tej gamie przenośnych, łatwych w montażu i trwałych konfiguracji backwall, z pewnością przyciągniesz uwagę na każdych targach.

Jeśli wybierzesz prosty projekt, taki jak krok i powtórzenie logo, wydłużysz żywotność swojego wyświetlacza pop-up tkaniny, aby użyć back drop dla wydarzeń prasowych, transmisji lub kampanii wideo.


Shutterstock.com/rkl_foto

4. Opcje oświetleniowe

Światło jest bez wątpienia najprostszym sposobem na dodanie głębi i zainteresowania do wyświetlacza stoiska. Używając któregokolwiek z naszych wysokiej klasy LED Floods, LED Spots, LED Strip, LED Exhibition i Lumina 200 LED, skutecznie włączysz do swoich ekspozycji nowoczesne techniki oświetleniowe, których znakiem rozpoznawczym jest współczesny wąski profil, dzięki czemu elegancko przyciągają uwagę do Twojej marki i przekazu.

Te niskonapięciowe, łatwe do zamontowania na jaskółczy ogon, szyny do wytłaczania lub na stojakach banerowych, z pewnością stworzą potężną, efektowną obecność. Ponadto, z odpowiednim oświetleniem, osiągnięcie pożądanego nastroju, stylu i inscenizacji staje się pewną rzeczą. W tym celu istnieje szeroka gama reflektorów, z łatwymi w użyciu oprawami, tak aby jak najwięcej z nich mogło zmieścić się w Twoim stojaku.

Nie ma substytutu dla świetnego oświetlenia i nie oczekuj, że na targach lub podłodze wystawowej będzie coś mniej niż fluorescencyjne światła powodziowe, które zmywają wszystkich i tłumią nastrój. Bądź stoisko z odpowiednią atmosferą!

5. Wyświetlacze zewnętrzne

Są one dostosowane do spacerów charytatywnych, funkcji otwarcia sklepu lub wydarzeń związanych z ogłoszeniem produktu. Festiwale, targi uliczne, imprezy sportowe, pokazy sztuki i inne wydarzenia na świeżym powietrzu oferują doskonałe możliwości wykorzystania namiotów promocyjnych i oznakowania.

Od namiotów wyskakujących do nadmuchiwanych, namiotów kopułowych do flag elastycznych, nasze przenośne wyświetlacze będą doskonale komunikować Twoją markę i przekaz. Dorzuć kilka nadmuchiwanych kolumn z wodoodporną, drukowaną na zamówienie grafiką na płótnie z plastikowymi podstawkami, które można napełnić wodą lub piaskiem, a Twoje targi odniosą ogromny sukces.

Wybierz odpowiedni przenośny wyświetlacz dla następnego wydarzenia

Przy tak wielu opcjach do wyboru, ważne jest, aby rozważyć, co będzie odpowiednie dla Twojego wydarzenia, a jeśli możesz dać przenośnemu wyświetlaczowi wiele zastosowań, jeszcze lepiej! Potrzebujesz pomocy w wyborze przenośnego wyświetlacza odpowiedniego dla Twojego wydarzenia biznesowego? Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów ds. produkcji imprez i zaoszczędź sobie trochę czasu!