Najnowsze wiadomości

16 czerwca 2024 17:13

Nowe tysiąclecie dla IronmarkIronmark integruje Millennium Marketing Solutions, podnosząc poziom usług, talentów i ekspertyzy obu firm

Ironmark ma przyjemność ogłosić kolejny krok w kierunku wzrostu i ekspansji poprzez niedawne dołączenie Millennium Marketing Solutions.

Wzrost firmy Ironmark został zbudowany na strategicznych partnerstwach i przejęciach firm, które doskonale pasują do fałd naszej działalności. To samo można powiedzieć o niedawnym połączeniu Ironmark i Millennium Marketing Solutions.

Dlaczego Millennium?

Dyrektor generalny Ironmark, Jeff Ostenso, wyjaśnia, że "istniało takie naturalne dopasowanie między tymi dwoma firmami". Nie tylko usługi oferowane przez Millennium dodatkowo wzmacniają ofertę Ironmark, ale pracownicy wzmacniają również pracę i doświadczenie klienta. Wszyscy pracownicy Millennium zostaną wprowadzeni na pokład i będą nosić sprzęt Ironmark, dając agencji głębszą ławkę z większym talentem i większą różnorodnością.

Według Janice Tippett, obecnie wiceprezes ds. rozwoju strategicznego w Ironmark, "dopasowanie było niesamowite". Od pierwszego spotkania Starbuck's z Janice i Jeffem w celu omówienia współpracy, do oficjalnego ogłoszenia, energia wokół tego przejęcia była całkowicie pozytywna. Jeff i Janice mają pasję do komunikacji i do swoich ludzi. Synergia pasji obu liderów firmy doprowadziła do udanego partnerstwa, którym dziś się z Państwem dzielimy.

Co to oznacza dla klientów?

Kiedy my się rozwijamy, Ty również! Klienci Millennium mają teraz więcej możliwości rozwoju dzięki kreatywnemu i strategicznemu marketingowi, a także rozszerzonym usługom druku, takim jak druk wielkoformatowy, offsetowy oraz mailing i realizacja zamówień. Tippett mówi, że "przyszłość rozwoju biznesu to integracja marketingowa na wszystkich etapach podróży klienta, a razem z firmą Ironmark mamy wyjątkową pozycję, aby nie tylko dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie, ale również przewodzić przyszłości zintegrowanych działań marketingowych."

To samo dotyczy klientów Ironmark. Jesteśmy podekscytowani możliwością zaoferowania bardziej rozbudowanych usług w zakresie marketingu cyfrowego i tworzenia stron internetowych, a także dodatkowej wiedzy w zakresie markowych towarów i działów e-commerce, w szczególności w zakresie odzieży korporacyjnej. Czas poszerzyć swoją garderobę o markowe polo, t-shirty i czapki!

Wspólny rozwój

Zaledwie kilka miesięcy po inwestycji z Post Capital, Ironmark realizuje obietnicę planowania inwestycji w ludzi, technologię i strategiczne przejęcia, aby dalej budować naszą platformę dostarczania marketingu omni-channel.

Ironmark jest podekscytowany, aby powitać wszystkie nowe twarze pracowników, partnerów i klientów, którzy przychodzą z Millennium! Kliknij tutaj, aby przeczytać oficjalną informację prasową.