Najnowsze wiadomości

25 maja 2024 13:57

Co znajduje się w szafie marketingowej Ironmark? Najlepsze narzędzia marketingowe w promoLudzki mózg uwielbia nowości. Świat jest nieustannie innowacyjny, więc istnieje wiele nowych i ekscytujących produktów markowych, które możesz wykorzystać, aby wzbudzić zainteresowanie swoich potencjalnych klientów. Od kieszonek po przenośne ładowarki, jakie są przedmioty promocyjne, których potrzebujesz w swojej szafie marketingowej? Przejdźmy się po szafie marketingowej firmy Ironmark. Utrzymujemy ją zaopatrzoną w najlepsze narzędzia marketingowe - rzeczy, które wywierają wpływ!

Zanim zagłębimy się w przedmioty, ważne jest, aby zauważyć kilka ważnych trendów w branży artykułów promocyjnych w tej chwili. Jak można sobie wyobrazić, zrównoważony rozwój jest coraz ważniejszy, ponieważ coraz więcej osób (i firm) stara się zmniejszyć swój ślad węglowy i żyć bardziej ekologicznie. Ten trend jest kontynuowany przez produkty z recyklingu, nadające się do ponownego przetworzenia i zrównoważone. Wysokiej jakości artykuły promocyjne również są teraz modne. Podczas gdy ludzie zawsze cenili sobie produkty premium, te przyciągają ich bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ nazwy firm, które rozpoznają, stają się ozdobione logo Twojej firmy. Tak więc, bez dalszych ceregieli, spójrzmy na to, co znajduje się w naszej szafie!

Powiązane: Twój przewodnik przetrwania do planowania promocyjnego w 2022 roku: produkty i towary markowe

  • Mnóstwo torebek
  • Mnóstwo długopisów
  • Najnowsza odzież
  • Najwspanialsze naczynia do picia
  • Technologia, która zachwyca
  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Zabawa na świeżym powietrzu dla wszystkich

Mnóstwo torebek

Co jest teraz modne? Na początek modne plecaki z kieszeniami na wszystko, w tym na ładowarki i telefony. Torby na ramię, które są przydatne w podróży. Torby na siłownię, w których zmieścisz swój sprzęt do ćwiczeń i jeszcze trochę. Torby do pracy, które poradzą sobie w hybrydowym środowisku pracy. I tak, powrót Fanny Pack... Wrócił i kwitnie! Torby są trzymane przez tych, którzy je otrzymują, ponieważ są użyteczne. Zapewniają również dużo miejsca na logo, a nawet można w nich umieścić więcej artykułów promocyjnych (takich jak długopisy i papier). Dodatkowo, zachęcają do zrównoważonego rozwoju, ponieważ są wielorazowego użytku i często są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Torby są jednym z najlepszych przedmiotów promocyjnych, które warto mieć pod ręką, ponieważ niosą ze sobą Twoje imię w świat, a właściciel torby będzie wdzięczny za stylowy, dobrze wykonany i praktyczny prezent.

Mnóstwo długopisów

Dobre długopisy są zawsze mile widziane. Trudno jest ulepszyć coś tak użytecznego, ale możesz dodać rysik, lampkę lub karabinek, aby uczynić go jeszcze bardziej poręcznym. Zwróć uwagę na jakość, ponieważ długopisy, które są przyjemne w dotyku i dobrze piszą, zawsze pozostawiają świetne wrażenie. Ponieważ wiele osób korzysta z modelu hybrydowego, który wymaga dwóch biur, posiadanie większej ilości długopisów jest zdecydowanym plusem. Na froncie zrównoważonego rozwoju, można znaleźć inteligentnie wyglądające długopisy i markery z papieru z recyklingu, które również wysyłają ważną wiadomość bez pisania słowa. Długopisy są ważne, aby mieć w swojej szafie marketingowej, zwłaszcza gdy masz wydarzenie za rogiem, lub nawet gdy klienci przychodzą na spotkanie. Są łatwe do przechowywania i są niezwykle opłacalne.

Najnowsza odzież

Nadążanie za najnowszą modą oznacza, że znajdziesz logo na czapkach, fajnych wrzosowych t-shirtach, stylowych kurtkach, zabawnych skarpetach i wielu innych. Przemysł promocyjny trzyma rękę na pulsie przemysłu odzieżowego, więc możesz utrzymać swój znak firmowy na odzieży i akcesoriach, które ludzie chcą nosić. Przy tak wielu wysokiej jakości, aktualnych opcjach, łatwo jest znaleźć rzeczy, które ludzie pokochają - i będą chcieli się nimi pochwalić. Zaopatrz się w nie w swojej szafie marketingowej na następne targi, abyś był gotowy na ich nadejście.

Powiązane: Użyteczność odzieży promocyjnej

Najlepsze naczynia do picia

Zamiast nosić kubek lub butelkę z wodą tam i z powrotem pomiędzy biurami, ludzie lubią zostawiać jeden w każdym miejscu. Mając tak wiele wzorów i funkcji, możesz im w tym pomóc. Kubki, które same się podgrzewają, butelki z blenderem, które mieszają Twój napój i kufle, które utrzymują napoje gorące lub zimne - wszystko to sprawia, że są to przemyślane, niezwykle praktyczne prezenty. Mogą one również stać na biurku obdarowywanego lub podróżować z nim, utrzymując Twoją markę na pierwszym miejscu przez cały dzień. Im bardziej zaawansowane są Twoje produkty, tym bardziej będzie to widoczne. Zawsze trzymamy na naszych półkach wysokiej jakości naczynia do napojów. I nie zapomnij o podstawkach, aby uzupełnić zestaw!

Technologia, która zachwyca

W każdej branży technologia jest jednym z najszybciej zmieniających się elementów; branża promocyjna nie jest inna, ponieważ dostosowuje się, aby zapewnić przydatne przedmioty dla zmieniającego się świata. Z podwójnymi biurami wielu pracowników hybrydowych nagle potrzebuje dwóch ze wszystkiego, w tym ładowarek do telefonów. Podwójne ładowarki do samochodów również cieszą się dużym popytem. Dla zmysłów audio, należy rozważyć zaopatrzenie się w próbki głośników bluetooth i słuchawek do wielu zastosowań na plaży, w połączeniach wideo, na siłowni i w powietrzu. Dodatkowe akcesoria do telefonu są zawsze mile widzianym prezentem. Popsockets zapewniają podstawkę do rozmów wideo. Adhesive silikonowe portfele pozwalają ludziom pominąć ciężką torebkę lub portfel i po prostu nosić to, czego potrzebują. Jedną z najnowszych ofert dla telefonów jest POPL, cyfrowa wizytówka, która przyczepia się do telefonu i automatycznie przesyła informacje kontaktowe dla innych osób na ich telefonach. Jest to popularny prezent na targi i zawsze zwraca uwagę. Nigdy nie lekceważ potęgi darmowych prezentów technologicznych.

Artykuły zdrowotne i wellness

Na szczęście nie wszyscy szukamy teraz płynu do higieny rąk. Ale w ostatnich latach stał się on niezbędny. Kto nie mógłby użyć jednego, aby schować go do torby, torebki lub konsoli samochodowej? Markowe płyny do dezynfekcji rąk to długa droga do zapewnienia potrzebnej usługi dla Twojego klienta. Balsamy do ust robią to samo. Krem do opalania i apteczka pierwszej pomocy to również pomocne, praktyczne artykuły markowe. Można je łatwo przechowywać w szafie marketingowej.

Powiązane: Marketing drukowany w świecie post-covid

Zabawa na zewnątrz dla wszystkich

Odkąd ostatnio przenieśliśmy imprezę na zewnątrz, wszyscy coraz częściej korzystamy z tego, co na zewnątrz. Innowacja w dziedzinie upominków, ognisko (lub mini ognisko) jest doskonałym prezentem premium, który ludzie uwielbiają dodawać do swoich podwórek. Możesz również wyposażyć ich w markowe krzesła, stoły i lodówki. Istnieje nawet składany kajak wykonany z papieru falistego, na którym można umieścić swoje imię (wytrzymuje 70 000 razy). Prezenty do zabawy na świeżym powietrzu nigdy się nie starzeją.

Trzymaj te pewni zwycięzcy w swojej szafie marketingowej, a nie będziesz miał pustych rąk, gdy nadejdzie czas, aby zrobić wielkie wrażenie. Z opóźnieniami i brakami w dostawach, ma sens zaopatrywanie się teraz, aby nigdy nie pozostać w oczekiwaniu. Nasza szafa jest wypełniona najlepszymi narzędziami marketingowymi - tymi i innymi przedmiotami promocyjnymi (nawet kajakiem!)- i chętnie pomożemy Ci znaleźć te, które sprawią, że Twoi klienci również będą zadowoleni.